Młodszy/a specjalista/ka ds. utrzymania panelu z j. niemieckim

Customer & Projects Support
Office/Warsaw Hybrid/Warsaw

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius to międzynarodowa firma badawczo-technologiczna założona w 1999 roku z centralą w Polsce, zatrudniająca około 280 pracowników. Jesteśmy pionierem w dziedzinie jednoźródłowego pomiaru mediów (internetu, tv i radia). Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy na rynek badanie, w którym nasi klienci zobaczą wyniki dotarcia ich treści nie tylko ze źródeł internetowych, ale również mediów tradycyjnych tj. telewizji i radia.

Na co możesz liczyć z naszej strony?

  • nieograniczone możliwości rozwoju i nauki od doświadczonych ekspertów pracujących w naszej firmie!
  • elastyczne godziny pracy i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • dodatkowe benefity, np. karta Multisport, karta Medicover, dofinansowanie do szkoleń i nauki języków obcych, masaże w biurze, dzień wolny na urodziny i wiele innych,
  • nieformalne środowisko pracy oraz luźną atmosferę

Zakres obowiązków:

Dołączysz do zespołu, który odpowiada za pozyskiwanie, utrzymywanie i obsługę paneli badawczych na rynku polskim i niemieckim. Panel badawczy to grupa osób, która dostarcza informacje o korzystaniu z mediów: internetu, radia, telewizji.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bieżąca obsługa panelistów na rynku niemieckim (kontakt telefoniczny, mailowy, dokumentacja),
  • weryfikacja i kontrola rekrutacji panelistów,
  • monitoring aktywności i zachowań panelistów na rynku niemieckim,
  • realizacja procesów aktywizacji panelistów,
  • kontakt z zewnętrznym dostawcą panelu badawczego w Niemczech,
  • obsługa procesów związanych z przygotowaniem i aktualizowaniem danych w systemach IT.

Nasze wymagania:

Jeżeli chciałbyś/abyś zdobyć pierwsze doświadczenia w firmie badawczej, a dodatkowo:

  • płynnie komunikujesz się w języku niemieckim (C1/C2) - jest to warunek konieczny,
  • masz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • potrafisz sprawnie obsługiwać MS Excel,
  • szybko się uczysz i jesteś osobą elastyczną,
  • wykazujesz się samodzielnością, skrupulatnością i asertywnością,
  • posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • masz poczucie humoru oraz pozytywne nastawienie

to zapraszamy do aplikowania!

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.